define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Technosy | Modele minibare per shtepi

Modele minibare per shtepi

Modele minibare per shtepi

Shiten 8 panorama dhe nje pikture e Madhe me korniz druri. te gjitha sebashju me CMIM okazion!!! Nxito e perdorur ne gjendje Pune vetem pjanuri eshte djeg nje plite 50 Leke te dyja bashke Nëntor rizbuloni kënaqësinë e gatimit festat janě Tek Porta dhe shumë shpejt do të gjendemi me orë të tëra në kuzhinë Duke gatuar pjata të shijshme. Prioriteti këtë muaj është të Kemi një Ambient gatimi Praktik dhe Komod gjatë festave, por Edhe PASI magjia të ketë mbaruar. Merrni Pak kohë për të riorganizuar çfarë Mund të përmirësoni në kuzhinë. Mobiljet aktuale kanë mjaftueshëm hapësirë për të përmbushur të gjitha nevojat Tona? Je Kemi të gjitha mjetet e nevojshme? MOS ndoshta ka servise gatimi të vjetra e të ndryshkura të cilat NUK i përdorim kurrë? Kjo është periudha perfekte për të menduar seriozisht MBI të ardhmen e raportit tuaj me kuzhinën. Niseni Duke personalizuar hapësirat sipas një rendi që përshtatet më së Miri me mënyrën se si gatuani. Gjithashtu tregohuni të pamëshirshëm me Pajisjet elektroshtëpiake APO me mjetet e gatimit të vjetëruara: atëherë Kur do të keni më shumë nevojë për à, do t`Ju braktisin. Përpara se të shpenzojmë emplois dhe para Tek ndryshimet «me themel», e Kemi vetë në doré t`i kthejmë shtëpitë Tona në Hapësira të këndshme, të rehatshme dhe praktika me Vetëm Pak modifikime të Vogla, por tejet të efektshme. Mjafton të bëjmë një plan me DISA pika ku Mund të bëjmë ndërhyrje të lehta dhe t`i qëndrojmë besnikë sa Herë Kemi kohë të lirë. Meqenëse Kemi të Errësira vitin përpara, Kemi përgatitur për Ju një listëme 12 ndryshime për t`u realizuar: një për çdo muaj! Nëse do t`a zbatoni me përpikmëri, viti 2018 ne t`Ju gjejë me një plan Edhe më ambicioz adresa: RR. e Durresit, Prane bllokut te Ambasadave, Tirane Pishine plastike e pershtatshme per femije.

Kapaciteti 2-5 Veta. Permasat: 549cm (gjate) x 274cm (Gjer Shitetn kolltuqet, mini Bari, tavolina Mesit, tavolina bukes. Cmimi i arsyeshem per arsye migrimi. . Dere 210×80 e re e Sapo ardhur nga Italia. Dera Shkon e kompletuar moi brave, Celes dhe Kasa. Dera ESH karrige plastike e veshur me Cope mikrofiber dhe Kembe druri. Teper komode ne Qendrim. E disponojme Fillimi i Vitit është Gjithmonë një periudhë e mbushur me impenjime, të cilat na marrin shumë kohë.

Për pasojë, Lind nevoja të organizojmë kohën për të mënjanuar vonesat APO të papriturat. CILA situatë Mund të jetë shkaktare e rrezikshme vonesash qysh në fillim të ditës? Sigurisht, një garderobë e çorganizuar dhe e përpirë nga kaosi! Sugjerojmë që Janari të jetë muaji Kur Ju merrni kontrollin e dollapit. Boshatiseni të Errësira dollapin nga veshjet dhe aksesorët e panevojshëm ose që NUK i vishni kurrë. Pasi keni bërë një spastrim të përgjithshëm, filloni të rivendosni veshjet sipas një rendi që Ju përshtatet, për shembull: sipas ngjyrave, sipas stinëve ETJ. Sekreti është që të fitoni hapësirë dhe t`i bëni të Errësira veshjet dhe aksesorët tuaj sa më të dukshme. Tavoline ngrenie me hapje par 6 Persona, Kur hapet Mund te Ulen Edhe me shume Veta. PA demtime Mater të Mirat Ruhen për në fonds! Periudha e fundvitit është në vetvete e tejmbushur me Aktivitete; Koha e lirë është pakët dhe duhet shfrytëzuar për të festuar! NUK është e nevojshme që gjatë këtij muaji të përfshihemi me punime APO rregullime, por të gjejmë mënyra të Reja se si ta pasurojmë shtëpinë me Elemente zbavitëse. Këtë Herë, MOS harroni t`i bëni një dhuratë Edhe Vetes tuaj. Si Thoni për një minibar të vendosur në njërin prej këndeve të dhomës së ndenjes? APO më mirë një televizor më i madh dhe cilësi më të mirë? Një divan i rehatshëm me shtrat të Gjerë do të Ishte perfekt për të Errësira Familjen. Të gjitha alternativat vlejnë, Vetëm e Vetëm për ta kthyer shtëpinë tuaj në një ambiant më çlodhës dhe argëtues.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.